Wiedzieć więcej...

W naszej szkole kontynuowany jest program edukacyjny „Ars, czyli jak dbać o miłość”. Stanowi on część projektu pt. „Profilaktyczny program w zakresie przeciwdziałania uzależnienia od alkoholu, tytoniu i innych środków psychoaktywnych”.W naszej szkole kontynuowany jest program edukacyjny „Ars, czyli jak dbać o miłość”.

W tym roku - szkolna pielęgniarka - pani Teresa Marczyk przeprowadziła zajęcia profilaktyczne w klasach II TŻG i III TŻG.

Celem działań jest dotarcie z przekazem edukacyjnym do uczniów i ograniczenie używania substancji psychoaktywnych przez młodych ludzi. Młodzież  czynnie  i zainteresowaniem bierze udział w zakresie podejmowanej  profilaktyki.